etw
By - admin

Jak zaciągnąć szybko kredyt przez internet krok po kroku?

Pożyczki onlineKredyt przez internet jest możliwy do zaciągnięcia i nie jest to wcale niczym trudnym i skomplikowanym. Nie trzeba też wypełniać setek deklaracji i przekopywać się przez tony dokumentów. Procedury są uproszczone do minimum.

Sprawdźmy jak zaciągnąć szybko kredyt przez internet krok po kroku.

Kredyt przez internet – łatwiej jeśli jesteś klientem banku

Owszem – jeśli jesteś klientem danego banku, to znacznie łatwiej będzie Ci zaciągnąć kredyt właśnie w nim. Dlaczego? Powodów jest wiele:

  • – bank ma dostęp do Twoich danych, na podstawie Twoich wpływów i wypływów pieniędzy, wiedzą jaką masz zdolność kredytową,
  • – bank ma Twoje dane osobowe, które pozwalają uniknąć żmudnego procesu rejestracji nowego klienta. W praktyce to sterty dokumentów, przez które bank musi przejść. Taniej i szybciej jest dla nich eksploatowanie stałego klienta,
  • – bank może szybko zweryfikować Twoją osobę, na podstawie numeru konta na które ubiegasz się o kredyt.

W tym przypadku cała procedura jest wręcz automatyczna. Składasz wniosek o kredyt, akceptujesz go elektronicznie i fakt zalogowania się na Twoje konto (do którego tylko ty masz dostęp) jest potwierdzeniem Twojej tożsamości.

Następnie zatwierdzasz umowę i pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto.

Czy szybki kredyt przez internet jest możliwy dla osób, które nie są klientami banku?

Owszem, tacy też mogą starać się o kredyt przez internet w obcym banku, jednak ta procedura może być nieznacznie dłuższa. Otóż bank będzie potrzebował czasu na weryfikację naszych danych. Najczęstszym i najprostszym sposobem na taką weryfikację jest po prostu przelew z obecnego konta bankowego, na konto banku z którego ubiegamy się o kredyt.

W ten sposób usługodawca ma pewność, że jesteśmy tymi za kogo się podajemy.

Inne banki wymagają też podpisania umowy, którą dostarczy nam kurier, całość trwa do 24 godzin, a więc nie jest to skomplikowana procedura i możemy ją samodzielnie wykonać.

Czy warto zaciągać kredyt przez internet?

Owszem, ponieważ jest to szansa na szybsze i łatwiejsze zaciągnięcie kredytu (bez wychodzenia z domu).

Nie masz nic do stracenia, warto znaleźć, wypełnić wniosek i oczekiwać na pieniądze.

Your email address will not be published.
*
*