etw
By - admin

Szybki kredyt gotówkowy w banku czy pożyczka pozabankowa?

Czy szybki kredyt gotówkowy to obiekt walki?

szybki kredyt gotówkowyBanki odważnie stanęły w szranki z firmami pożyczkowymi w boju o konsumenta pożyczkowego.

Tym bardziej, że okazuje się, także ludzie o nieco grubszych portfelach chętnie korzystają z oferty sektora pozabankowego. Czas dostępu do pieniądza czy to w formie realnej czy wirtualnej stał się jednym z najważniejszych kryteriów jakie decydują o tym, że klienci sięgają po dany produkt finansowy.

Kredyty bankowe także w internecie

Dlatego też wiele banków postanowiło udostępniać szybki kredyt gotówkowy w jak najkrótszym czasie upodabniając je tym samym pod względem marketingowym do bijących rekordy popularności chwilówek.

  • ING Bank Śląski swoim klientom jest w stanie zaoferować kredyt bez wychodzenia z domu nawet w kilka minut. Konsultant na infolinii jest w stanie oszacować zdolność kredytową klienta, podać mu harmonogram i wysokość rat oraz przedstawić całkowite koszty kredytu. Jeśli klient zaakceptuje umowę przesłaną na maila pieniądze są na koncie kredytobiorcy w 15 minut
  • mBank to wszystkim znany prekursor bankowości elektronicznej. Pieniądze właściciel konta w mBanku może mieć u siebie już w 15 minut.
  • Getin Bank jest najszybszy jeśli chodzi o działanie systemu. Wstępna umowa jest już generowana w trakcie składania wniosku kredytowego.

Ile to w banku kosztuje?

Szybki kredyt gotówkowy na jaki procent

Kredyty internetowe w bankach oscylują pomiędzy 10, a 15%. Banki z reguły stosują politykę i wyższa kwota tym mniejsze oprocentowanie.

Opcjonalny jest też z reguły wykupienie ubezpieczenia kredytu. Czasami jest to uzależnione po prostu od kwoty kredytowania. Może zdarzyć się również kilkuprocentowa prowizja. Z reguły przy wyższych kwotach.

Pożyczka bez żadnych kosztów

I tutaj może wygrać pożyczka pozabankowa, którą za pierwszym razem weźmiemy bez żadnych kosztów. Ale pamiętajmy. Kwotę do 1400 zł będziemy musieli oddać w ciągu 30 dni. Podczas gdy większość internetowych kredytów ma okres spłaty nawet najmniejszych kwot 3 miesiące. A większe kwoty możemy spłacać nawet przez 7 lat.

Większość powie, że w tej sytuacji bezapelacyjne zwycięstwo stoi po stronie banków, ale?

Chwilówki poniekąd nas dyscyplinują nie weźmiemy więcej niż faktycznie potrzebujemy. Bardzo wiele firm pożyczkowych zaczyna wprowadzać jednak możliwość płatności ratalnej, nawet przez półtora roku czy dwa lata.

Przy terminowym regulowaniu pożyczek pozabankowych możemy całkowicie uniknąć kosztów, w banku zawsze zapłacimy te kilkanaście procent. Pożyczki pozabankowe to obecnie ciekawa alternatywa, pora je odczarować i używać podług konsumenckich potrzeb.

Your email address will not be published.
*
*