etw
By - admin

Szybka pożyczka w SKOK Stefczyka

skok stefczykaPrzy współczesnym pędzie życia, szybka pożyczka jest czymś niezwykle wygodnym. Szybka nie oznacza mniej przemyślana czy na gorszych warunkach. Po prostu swoistym znakiem czasu jest szybkość. Nie lubimy czekać, jesteśmy niecierpliwi.

Wszystko można kupić od zaraz

Możliwe, że rzeczywistość nas tego nauczyła, ponieważ większość rzeczy mamy ?pod ręką? ? telefon (niech no spróbuje nie być zasięgu, albo rozładuje się bateria), banki (Przerwa techniczna? Przecież chcę właśnie opłacić rachunki), inne dobrodziejstwa internetowe typu przepisy, porady, bazy (problemy z łączem wydają się być katastrofą).

SKOK Stefczyka – alternatywa dla pożyczek

SKOK Stefczyka ma dość ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o szybkie pożyczki. Po pierwsze już sama nazwa instytucji brzmi tak swojsko, jak u wujka Stefka. Ale niech nas nie zmyli swojskość.

Od 27 października 2012 kasy są pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, a w związku z tym posiadają gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Pieniądze otrzymamy szybko

Właściwie wszystkie pożyczki w SKOKU Stefczyka można określić jako szybkie, ponieważ po dopełnieniu formalności i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze na koncie klienta mogą być nawet w jeden dzień.

Jeśli miałoby chodzić o szybką pożyczkę ze względu na minimum formalności, to na pewno w czołówce byłaby pożyczka z PIT-11.

Szybka pożyczka w SKOK Stefczyka – głównie dla klientów

Co prawda trzeba być klientem Kasy Stefczyk, aby skorzystać z tego, jak i wielu innych produktów, ale sama procedura jest bardzo prosta. Jeśli masz już rachunek w wymienionym SKOK, wystarczy dysponować PIT-11 za ostatni rok dochodowy.

Co więcej jeśli jesteś klientem Kasy Stefczyka za stałe wpływy na konto i pozytywną historię kredytową, możesz otrzymać niższe oprocentowanie. Kwota kredytu jaką możesz otrzymać waha się od 1000 do 60 000 złotych.

Szybka decyzja

Decyzję kredytową możesz otrzymać nawet w 15 minut. Jeśli zamiast czytać na stronie, wolisz otrzymać niezbędne informacje od konsultanta lub masz dodatkowe pytania, możesz wypełnić formularz kontaktowy na stronie i czekać na telefon.

Jeśli bardzo zależy nam na czasie można samemu zadzwonić lub umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym.

Za minus tej oferty może być uznany fakt, że honorowany jest jedynie PIT-11 oraz to, że oferta przeznaczona jest jedynie dla klientów SKOKów. Ale gdy na spokojnie przyjrzymy się tej ofercie, to okaże się, że przecież podobne strategie marketingowe stosują też banki.

Szybka pożyczka w SKOK Stefczyka – wysokie kwoty

Wielkim plusem tej oferty jest natomiast bardzo wysoka kwota kredytowania i łatwa dostępność. Potrzebny nam jedynie PiT i zdolność kredytowa oraz chęć zostania stałym klientem SKOKu Stefczyka.

Your email address will not be published.
*
*