By - admin

Najszybszy kredyt to kredyt na wyciąg z konta lub debet

najszybszy kredytJeśli ktoś ma stałe zatrudnienie i dochód dobrą alternatywą dla szybkich kredytów zarówno w sektorze bankowym jak i pozabankowym może być debet w koncie osobistym. Czym dokładnie on jest? To swoisty kredyt odnawialny saldo zadłużenia zmniejsza się przy każdym wpływie na konto.

Chcemy dostać jak najszybszy kredyt, a ile możemy dostać takiego kredytu? To zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od poziomu comiesięcznych dochodów i charakteru naszego zatrudnienia.

Kiedy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki po prostu bierzemy je z własnego konta, mając pozwolenie od banku, aby wykorzystywać pieniądze ponad saldo obecne na naszym ROR.

Nie musimy za każdym razem składać wniosków i czekać na ich rozpatrzenie. Zawczasu znamy też oprocentowanie. Wniosek o przyznanie debetu składamy w banku tylko raz.

Ile to nas kosztuje?

Oprocentowanie linii debetowej jest z reguły nieco wyższe niż typowych kredytów gotówkowych.

W pewien sposób opłacamy sobie w ten sposób luksus stałego dostępu do pieniędzy. Procenty sięgają przeważnie maksimum dopuszczalnego prawem nominalnego oprocentowania, a więc około 16% .

Ale pamiętajmy też że procenty naliczane są tylko od wykorzystanej kwoty debetu, a każde zasilenie konta powoduje jej obniżenie. Poza tym umowa debetowa zwykle zakłada coroczną opłatę prowizji w wysokości 2-3% od przyznanego debetu.

Przykładowo ING Bank Śląski oferuje debet w koncie osobistym nawet do sześciokrotności dochodów. RRSO tego debetu wynosi 18,11% procenta.

A może jednak najszybszy kredyt na wyciąg z konta?

Jeśli ktoś jednak woli powalczyć o niższe oprocentowanie, bo jest maniakiem liczb, albo z jakiś innych względów to może pomyśleć o kredycie na wyciąg z konta.

Bank nawet w ciągu jednego dnia rozpatrzy nasz wniosek na podstawie właśnie naszych miesięcznych przychodów i zobowiązań. To też spora oszczędność czasu i ciekawa propozycja dla tych, którzy potrzebują szybkiego kredytu.

Najnowszą propozycją w tym względzie jest oferta PKO.BP, które w ten sposób odświeżyło swoją dobrze wszystkim znaną Mini Ratkę. Teraz jest ona Mini Ratką w Mgnieniu Oka, co dużo mówi o czasokresie w jakim bank może udzielić nam takowego kredytu.
Główne parametry to:

  • Kwota pożyczki od 1000 do 23 000

  • Oprocentowanie ? od 8,88% do 16% w skali roku

  • Okres kredytowania ? od 1 do120 miesięcy 

  • Prowizja ? do 4% do6%

  • Bank nie pyta o cel, może nim być również konsolidacja innych kredytów.

  • Nieobowiązkowe ubezpieczenie

  • Brak konieczności ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń lub poręczycieli.

To jedna obok propozycji Eurobanku, z najbardziej atrakcyjnych ofert pożyczki obecnych obecnie na rynku. Jeśli więc potrzebujesz szybkiej gotówki, jest w czym wybierać. I można pójść także mniej utartym szlakiem.

Your email address will not be published.
*
*